Sınıfsız İngilizce Eğitimi

Günlük İhtiyaçlar ve Alışveriş

Sınıfsız Yaz İngilizce Kampı’nın bu safhasında günlük hayatımızda gerçekleşen etkinliklerin çoğuna katılacaksınız. Daha fazla İngilizce pratiği yapmak ve alışverişteki ifadeleri ve öğeler için kelimeleri nasıl kullanacağınızı öğrenmek için dükkanları ve süpermarketleri ziyaret edeceksiniz. Ayrıca indirim ve promosyonları nerede ve nasıl bulacağınızı da öğreneceksiniz.

Bahçe Düzenlemesinde İngilizce

Sınıfsız Yaz İngiliz Kampı’nda, budama, kırpma, bitki, biçme, tohum yetiştirme, yabani otları çıkarma ve toprakla iç içe olacaksınız. Kısacası, onları tanımak için tüm kelimeleri kullanacaksınız. Sizin diktiğiniz ağaca isim vereceğiz.

Bankada İngilizce

Sınıfsız İngilizce Kampı’nın bu safhasında, İngiltere’de faaliyet gösteren gerçek bankalardan birine yönlendirileceksiniz. Bu safhada, bir banka hesabı açmayı, para yatırma ve para çekme işlemlerini ve diğer bankacılık hizmetlerini öğreneceksiniz. Hepsini İngilizce olarak nasıl ifade edeceğinizi öğreneceksiniz. Bu oturum İngilizce konuşma, anlama ve kelime dağarcığınızı artıracaktır..

Restoranlarda ve Fastfood Sipariş Verirken İngilizce

Hiç İngilizce sınıfınıza yemek sipariş ettiniz mi? Sınıfsız İngilizce Yaz Kampı’nın bu safhasında yemeğin tadını çıkarırken daha fazla İngilizce pratik yapacaksınız. Ayrıca, bir İngiliz restoran kültürü yaşarken meze, başlangıç ​​ve sosların nasıl telaffuz edileceğini, önceki siparişte değişiklik yapmayı öğreneceksiniz.

Polis Merkezinde İngilizce

Sınıfsız İngilizce Yaz Kampı’nın bu safhasında İngiltere’de nasıl güvende kalacağınızı ve polisten nasıl yardım isteyeceğinizi öğreneceksiniz. Aynı zamanda halkın endişeleri nelerdir? Hangi durumlarda, nasıl ve kiminle temas kurmalısınız? Tüm bu soruların cevabını yaşayarak ve bir polis ile temas ederek öğreneceksiniz.

Postanede ve Kargo Şirketinde İngilizce

Sınıfsız İngilizce Kampı’nın bu safhasında, İngiltere’deki resmi postanelerden birine götürüleceksiniz. Posta ve kurye nakliye işlemlerini İngilizce olarak nasıl ifade edeceğinizi öğreneceksiniz. Endişelenme! Öğrenmeniz gereken her şeye yardımcı olmak ve açıklamak için her zaman yanınızda olacağız.

Teknolojide İngilizce

Günümüz dünyasında çocuklar teknolojiyi doğuştan gelen bir yetenek olarak kullanmayı biliyorlar. Bu pratiği İngilizce pratiğine yardımcı olmak için kullanmaya ne dersiniz? İngilizce teknoloji terimlerini ve ifadelerini öğreneceksiniz. Hepsi size tanıdık gelebilir, ancak bu safhanın sonunda onlar hakkında İngilizce konuşmaktan çekinmeyeceksiniz.

Terzide İngilizce

Kıyafetinizde bir yırtık varsa, pantolonunuzu daraltmanız gerekiyorsa veya başka değişiklikler yapacaksanız, sorununuzu terziye açıklayabilir misiniz? Soracağı soruları anlayabilecek misiniz? Bu safhayı yaşayarak öğreneceksiniz.

Ulaşım ve Bilet İşleminde İngilizce

Sınıfsız İngilizce Kampı’nın bu safhasında İngiltere’de otobüslerin, trenlerin ve metroların nasıl çalıştığını öğrenerek İngilizce seviyenizi artıracaksınız. Ayrıca toplu taşıma tarifeleri, günlük, haftalık, aylık, özel biletler ve bunları nereden satın alacağınızı öğreneceksiniz. İngiltere’de ve çevresinde seyahat etmek artık zor olmayacak.

Eğitim Programlarımız Hakkında Bilgi Edinmek İçin İletişime Geçiniz

Call Now +90 505 786 22 46
× WhatsApp Call