Öğretmen Eğitimi (QTLS)

Öğretmen Eğitimi (QTLS)

Öğretmenlik mesleğini bulunduranların yanı sıra eğitim fakültesi 2’nci sınıftan 3’üncü sınıfa geçmiş (Elinde 2 yıllık transkripti olan) veya en az 2 yıllık yüksek okul mezunu ile 4 yıllık herhangi bir bölüm mezunu öğrencilerin de başta İngiltere olmak üzere bir çok ülkede öğretmenlik yapmasının kapılarını aralayacak QTLS (Qualified Teacher Learning and Skills) sertifikasının eğitimini en ekonomik ve hızlı bir şekilde sunmaktayız. Aldığınız bu eğitim İngiltere OFQUAL onaylıdır. Sertifika alınmasına müteakip yeni öğretmenlerimizin istihdam edilmesi noktasında International T15 ile beraber çalışmaktayız. Eğer başta İngiltere olmak üzere birçok ülkede öğretmenlik yapmak istiyorsanız öncelikle bu kursa başvurun, kursu tamamladıktan sonra QTLS sertifikanız için kurumumuz başvurunuzu yapacaktır. QTLS sertifikası geldiğinde eğer daha öncesinde Türkiye’de çalıştıysanız çalıştığınız kurumdan sizin hakkınızda bir mektubu CV’nize ekleme yaparak çok hızlı bir şekilde okullardan talep noktasında önceliğiniz olacaktır. Bu eğitimi hem uzaktan eğitim olarak (6-9 ay) hem de İngiltere’de alma hakkınız bulunmaktadır. Şu an İngiltere’de fiyat aralığı 4500-9000 £ (GBP) arasında değişen bu eğitim ücreti, Türkiye’den başvurular için kısa bir süreliğine indirime gidilmektedir.

Eğitim Ücreti:

Öğretmen Eğitimine Kayıt ve Sadece Ders Katılım Ücreti:

Bu eğitim programına kayıt olmanın ve modül üzerinden sadece eğitime katılmanın ücreti 2280 £ (GBP).  Bu seçeneği seçen bir öğrenci sadece dersi dinleyici olarak takip etmekte, sorularını ise öğretmenine mail olarak atabilmektedir. Mail üzerinden Öğretmen tarafından belli periyotlarda assignment (ödev) gönderilmektedir. Öğrenci tarafından yazılan assignmentlar öğretmen tarafından direk değerlendirilmektedir.

Üniversite Kayıt / Derse Katılım / Haftanın 1 günü Öğretmen ile özel-canlı görüşme / 1 yıllık İngilizce Eğitimi ve İngiltere’de Yoğunlaştırılmış IELTS Eğitimi Ücreti:

Bu eğitim programına kayıt olmanın ve modül üzerinden sadece eğitime katılmanın yanı sıra haftanın bir günü 8 saat öğretmeniyle özel-canlı görüşme yapma şansı bulunmaktadır. Bunun yanında 1 yıllık İngilizce dil eğitimi ve İngiltere’de yoğunlaştırılmış IELTS eğitimiyle beraber desteklenen özel bir üniversite eğitim paketi oluşturulmuştur. Bu üniversite Eğitim paketinin 1 yıllık ücreti 4280 £ (GBP)’dır. Bu eğitim paketine sahip olan bir öğrenci öğretmeniyle olan özel-canlı görüşmelerinde öğretmeni tarafından anlatılan konuları tartışabilir, anlamadığı konuları online olarak sorabilir, öğretmen tarafından verilen assignment’ı tartışabilir, öğrencinin varsa hatalarını düzeltip tekrar assignment’ını düzenleyebilmesini gerçekleştirir.

Ön Kayıt işlemleri kurumumuza yapılmakta, ön kayıt yapıldıktan sonra İngiltere Global Study Academy tarafından ön kayıt kabulu onaylandıktan sonra ödemeler İngiltere Global Study Academy’e

 • Credit or Debit Card
 • Bank Transfer
 • Paypal
 • Western Union

 

şeklinde yapılmaktadır.  Ödeme sonrasında kesin kayıt işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.

(Önemli Bir Hatırlatma: İngiltere’deki eğitim kurumu ortağımız Global Study Academy’nin sunduğu ücret bilgisi ile UKeğitim’in sunduğu ücret bilgisi arasında ciddi bir oranda fark bulunmaktadır. Bunun sebebi ise İngiltere’nin Avrupa Birliğinden ayrılması sürecinde (Brexit) eğitim burs fonlarında yeniden düzenlemeye gidilmekte olup, bu kapsamda Global Study Academy’nin Akademik Kurul Sekreterliği tarafından alınan karar neticesinde Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında UKeğitim üzerinden kayıt yaptıracak uluslararası öğrencilerimize 1820 £ (GBP)  ile 3060 £ (GBP) arasında değişen miktarda eğitim bursunun fiyatlara yansıtılması kararı alınmıştır.

Detaylı bilgi ve uluslar arası öğrenci fiyat bilgisi için:  Tıklayın

Öğretmen Eğitimi Dersleri

 • Developing teaching, learning and assessment in education and training
 • Evaluating learning programmes
 • Teaching, learning and assessment in education and training
 • Theories, principles and developments in education and training
 • Understanding and managing behaviour in a learning environment
 • Wider professional practice and development in education and training
 • Inclusive practice
 • Manage learning and development in groups
 • Developing, using and organising resources in a specialist area

Eğitim Programlarımız Hakkında Bilgi Edinmek İçin İletişime Geçiniz

Call Now +90 505 786 22 46
× WhatsApp Call