İşletme Stratejik Yönetimi Yüksek Lisans Programı

İşletme politikaları ve stratejik yönetim kapsamında planlanmış Uzaktan Eğitimli Yüksek Lisans (MBA) programıdır.

Eğitim Ücreti:

  • Üniversite Kayıt ve Sadece Ders Katılım Ücreti:

Yüksek Lisans (MBA) programına kayıt olmanın ve modül üzerinden sadece eğitime katılmanın ücreti 2220 £ (GBP). Bu seçeneği seçen bir öğrenci sadece dersi dinleyici olarak takip etmekte, sorularını ise öğretmenine mail olarak atabilmektedir. Mail üzerinden Öğretmen tarafından belli periyotlarda assignment (ödev) gönderilmektedir. Öğrenci tarafından yazılan assignmentlar öğretmen tarafından direk değerlendirilmektedir.

  • Üniversite Kayıt / Derse Katılım / Haftanın 1 günü Öğretmen ile özel-canlı görüşme / 1 yıllık İngilizce Eğitimi ve İngiltere’de Yoğunlaştırılmış IELTS eğitimi Ücreti:

Yüksek Lisans (MBA) programına kayıt olmanın ve modül üzerinden sadece eğitime katılmanın yanı sıra haftanın bir günü 8 saat öğretmeniyle özel-canlı görüşme yapma şansı bulunmaktadır. Bunun yanında 1 yıllık İngilizce dil eğitimi ve İngiltere’de yoğunlaştırılmış IELTS eğitimiyle beraber desteklenen özel bir üniversite eğitim paketi oluşturulmuştur. Bu MBA paketinin  ücreti 4200 £ (GBP)’dır. Bu eğitime sahip olan bir öğrenci öğretmeniyle olan  özel-canl ı görüşmelerinde öğretmeni tarafından anlatılan konuları tartışabilir, anlamadığı konuları online olarak sorabilir, öğretmen tarafından verilen assignment’ı tartışabilir, öğrencinin varsa hatalarını düzeltip tekrar assignment’ını düzenleyebilmesini gerçekleştirir.

Ön Kayıt işlemleri kurumumuza yapılmakta, ön kayıt yapıldıktan sonra İngiltere Global Study Academy tarafından ön kayıt kabulu onaylandıktan sonra ödemeler İngiltere Global Study Academy’e

  • Credit or Debit Card
  • Bank Transfer
  • Paypal
  • Western Union

şeklinde yapılmaktadır.  Ödeme sonrasında kesin kayıt işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.

(Önemli Bir Hatırlatma: İngiltere’deki eğitim kurumu ortağımız Global Study Academy’nin sunduğu ücret bilgisi ile UKeğitim’in sunduğu ücret bilgisi arasında ciddi bir oranda fark bulunmaktadır. Bunun sebebi ise İngiltere’nin Avrupa Birliğinden ayrılması sürecinde (Brexit) eğitim burs fonlarında yeniden düzenlemeye gidilmekte olup, bu kapsamda Global Study Academy’nin Akademik Kurul Sekreterliği tarafından alınan karar neticesinde Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında UKeğitim üzerinden kayıt yaptıracak uluslararası öğrencilerimize 1820 £ (GBP)  ile 3060 £ (GBP) arasında değişen miktarda eğitim bursunun fiyatlara yansıtılması kararı alınmıştır.  Detaylı bilgi ve uluslar arası öğrenci fiyat bilgisi için:  Tıklayın

Eğitim başlama dönemleri ve ücretlendirmesinde dönem aralığına göre değişiklik arz etmektedir. Bu yüzden bu eğitim hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle veya İngiltere merkez ofisimizle telefon, whats up veya mail üzerinden iletişime geçiniz.

Eğitim Programlarımız Hakkında Bilgi Edinmek İçin İletişime Geçiniz

Call Now +90 505 786 22 46
× WhatsApp Call