İngiltere Eğitim Bursu

İngiltere Eğitim Bursu

UK Eğitim, İngiltere’nin en prestijli eğitim kurumlarından biri olan İngiltere Global Study Academy ile çalışmaktadır. İngiltere UK Global Study Academy’nin Arsenal FC başta olmak üzere bir çok üniversite ve eğitim kurumlarıyla işbirliği ve ortak çalışması vardır. Bunun bir sonucu olarak da UK Global Study Academy’nin elinde bulundurduğu burs fonlarını ve sponsorluk indirimlerini üniversite ücretlerine direk olarak yansıtabilmektedir.

İngiltere’nin Avrupa Birliğinden ayrılması sürecinde (Brexit) eğitim burs fonlarında yeniden düzenlemeye gidilmekte olup, bu kapsamda Global Study Academy’nin Akademik Kurul Sekreterliği tarafından alınan karar neticesinde Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında UKeğitim üzerinden kayıt yaptıracak uluslararası öğrencilerimize 1820 £ (GBP)  ile 3060 £ (GBP) arasında değişen miktarda eğitim bursunun fiyatlara yansıtılması kararı alınmıştır.

Neden UKeğitim ? 

UKeğitim ve İngiltere Global Study Academy işbirliği çercevesince;

* İngiltere’nin OFQUAL onaylı en ekonomik üniversite programını sunmayı,

* Uluslararası öğrenciler için planlanan Burslardan faydalandırmayı,

* Uzaktan eğitim olarak talep eden öğrencilerimize uzaktan eğitim platformundan eğitimi vermeyi,

* Uzaktan eğitim ile mezun olan öğrencilerimizin diplomalarında uzaktan eğitim/online ibaresinin diplomalarının üzerinde yazılmamasını,

* İngiltere’de örgün eğitim almak isteyen öğrencilerimize IELTS notu talep edilmeksizin bazı İngiltere üniversitelerine yerleştirmeyi,

* Lise diploması olmaksızın sadece 2 yıl lise transkripti ile 16 yaşını doldurmuş öğrencilerimizi üniversite eğitimini başlatmayı,

* İngiltere üniversitelerinden mezun olan öğrencilerimize 2 yıl çalışma vizesinin verilmesi için gerekli evrakların hazırlanmasını, mezunlarımızdan 5 yıl aralıksız İngiltere’de çalışanlara da vatandaşlığa geçiş hakkının verilmesine yönelik gerekli evrakların hazırlanmasında yardım etmeyi taahhüt etmekteyiz.

Neden İngiltere’de Üniversite Eğitimi Almalısınız?

Neden Bizi Seçmelisiniz?

OFQUAL onaylı

İngiltere’nin OFQUAL onaylı en ekonomik üniversite programını sunmaktayız.

IELTS

İngiltere’de örgün eğitim almak isteyen öğrencilerimize IELTS notu talep edilmeksizin bazı İngiltere üniversitelerine yerleştirmekteyiz.

Uzaktan eğitim

Uzaktan eğitim olarak talep eden öğrencilerimize uzaktan eğitim platformundan eğitimi vermekteyiz.

Üniversite Eğitimi

Lise diploması olmaksızın sadece 2 yıl lise transkripti ile 16 yaşını doldurmuş öğrencilerimizi üniversite eğitimini başlatmaktayız.

Diplomalar

Uzaktan eğitim ile mezun olan öğrencilerimizin diplomalarında uzaktan eğitim/online ibaresinin diplomalarının üzerinde yazılmamaktadır.

Çalışma Vizesi

 İngiltere üniversitelerinden mezun olan öğrencilerimize 2 yıl çalışma vizesinin verilmesi için gerekli evrakların hazırlanmasına destek olmaktayız.

Misyonumuz

UKeğitim” olarak misyonumuz; İngiltere üniversite eğitimini en ekonomik koşullarda öğrencilerimize sunmak ve öğrencilerimizin İngiltere’nin en prestijli üniversitelerinden mezun olmasını sağlayarak  geleceklerine yön vermelerine katkı sağlamak.

 

Başarılıyız

Güven 100%
Tecrübe 100%
Memnuniyet 100%
Başarı 100%

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Edinmek İçin Lütfen İletişime Geçiniz

Call Now +90 505 786 22 46
× WhatsApp Call