En Avantajlı Fiyatlarla İngiltere Üniversitelerinden Mezun Olma Şansı

Neden UK Eğitim

UKeğitim, İngiltere’nin en prestijli eğitim kurumu olan İngiltere Global Study Academy ile çalışmaktadır.

Devamı
Geçerlilik Düzeyi

Başta AB ülkeleri olmak üzere Amerika, Kanada, Avustralya ve Yeni Zellanda olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde geçerliliği  bulunmaktadır.

Devamı
Yurtdışında Meslek Sahibi

UKeğitim ile başta İngiltere olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde çalışmak istemez misiniz?

Devamı

İngiltere'de En Çok İş Başvuruları Kabul Edilen 3 Eğitim Programımız

Eğitim Programlarımız

 • UKeğitim olarak; İngiltere’nin en prestijli eğitim kurumlarından biri olan İngiltere Global Study Academy ile çalışmaktayız. İngiltere Global Study Academy’nin bir çok üniversite ve dünyanın en ünlü Futbol kulüplerinden Arsenal FC ile işbirliği ve ortak çalışması bulunmaktadır. İngiltere’nin OFQUAL onaylı en ekonomik “İngiltere’de Üniversite Eğitimini”, “Meslek Edindirme Eğitimlerini”, “Eğitim Bursları”, “Sponsorluk” ve “2 Yıl Çalışma Vizesi” ve İş Fırsatları” sunmaktayız.
 • İngiltere’de Üniversite yıllık ücretleri ortalama 10.000-19.000 GBP arasında değişmektedir. Ancak özellikle Pandemi (Covid-19)’dan dolayı uluslararası öğrencilerin çoğunlukla bu süreç boyunca uzaktan eğitim almaları konusu İngiltere tarafından yönlendirilmektedir. Bu sebepten dolayı bazı bölümlerin ücretlerinde burs fiyatlarının da direk yansıtılmasıyla 1280 GBP’a kadar (% 85 oranında indirim yapılarak) yeniden ücretlendirmeye gidilmiştir.
 • Öğrenciler  bazı bölümler için evinden üniversite ders modüllerine bağlanarak eğitime başlayacaklardır. Pandemi (Covid-19) sonrası veya üniversitelerin onay vermesi durumunda öğrenciler direk olarak (IELTS şartı olmaksızın) İngiltere’deki üniversitelere yatay geçiş yapıp, öğrenimini İngiltere’de devam edeceklerdir.
 • Üniversite Programlarımız haricinde direk meslek ve uzmanlık alanlarında eğitimlerimiz de bulunmaktadır. Özellikle yurt dışında öğretmenlik yapmak isteyenler için sadece bizden alacakları QTLS belgesi ile yurt dışında öğretmenliğe başlayabilmektedir.
 • QTLS belgesini almak için öğretmen olma zorunluluğu bulunmamaktadır. En az 2 yıl üniversite veya yüksek okul okumuş olan öğrencilerin bu belgeyi 2 yıllık transkript ile başvurma hakkına sahiptirler. İşe yerleştirilme esnasında QTLS’e sahip olan öğretmenler ile en az 2 yıllık transkripte sahip eğitim fakültesi öğrencilerin önceliği bulunmaktadır.
 • Verdiğimiz tüm eğitimler OFQUAL onaylı olduğu için; İngiltere başta olmak üzere, AB ülkeleri, Avustralya, Yeni Zellanda, Kanada ve ABD’de geçerliliği bulunmaktadır.

Arsenal FC Futbol Eğitimi

İşletme Stratejik Yönetimi / Yüksek Lisans

Bilgi Tech. & Bilgisayar Üniversite Eğitimi

IELTS & OET

Öğretmenlik Eğitimi

Sağlık & Sosyal Hiz.

Otel Yönetimi

Muhasebe & Finans

İşletme Yönetimi

Sınıfsız İngilizce

Acil Hemşireliği

Ağrı Uzmanlığı

Sağlık Uzmanlığı

Okulöncesi Uzmanlığı

Siber Gvn. Uzmanlığı

Avantajlarımız

OFQUALOnaylı

İngiltere’nin OFQUAL onaylı en ekonomik üniversite programını sunmaktayız.

Uzaktan eğitim

Uzaktan eğitim olarak talep eden öğrencilerimize uzaktan eğitim platformundan eğitimi vermekteyiz.

Diplomalar

Uzaktan eğitim ile mezun olan öğrencilerimizin diplomalarında uzaktan eğitim/online ibaresinin diplomalarının üzerinde yazılmamaktadır.

Üniversite Garantisi

İngiltere’de örgün eğitim almak isteyen öğrencilerimize IELTS notu talep edilmeksizin  İngiltere üniversitelerine yerleştirmekteyiz.

Üniversite Eğitimi

Lise diploması olmaksızın sadece 2 yıl lise transkripti ile 16 yaşını doldurmuş öğrencilerimizi üniversite eğitimini başlatmaktayız.

Çalışma Vizesi

İngiltere üniversitelerinden mezun olan öğrencilerimize 2 yıl çalışma vizesinin verilmesi için gerekli evrakların hazırlanmasına destek olmaktayız.

Doğru Yerdesiniz.
İngiltere Üniversitelerinden Diploma

0

Eğitim Türü

0

Tecrübe

0

Katılım Programı

0

Güven
İngiltere’nin En Prestijli Eğitim Kurumunun Güvencesi Altındasınız
Türkiye’nin İngiltere Diplomalı En Genç Üniversite Mezunu Olma Şansı.

Blog

 • Öğretmen Eğitimi (QTLS)

  Öğretmenlik mesleğini bulunduranların yanı sıra eğitim fakültesi 2’nci sınıftan 3’üncü sınıfa geçmiş (Elinde 2 yıllık transkripti olan) veya en az 2 yıllık yüksek okul mezunu ile 4 yıllık herhangi bir bölüm mezunu öğrencilerin de başta İngiltere olmak üzere bir çok ülkede öğretmenlik yapmasının kapılarını aralayacak QTLS (Qualified Teacher Learning and Skills) sertifikasının eğitimini en ekonomik

  Ağustos 10, 2020
 • İngiltere Üniversitelerinden OFQUAL Onaylı Muhasebe ve Finans Uzmanlığı

  Şirketlerin geleceğe yönelikolarak gerekli plan ve projeleri yapmasında gerekli olan bilgi ve kaynakları sağlayan, konusunda uzman kişileri yetiştirmeyi amaçlayacak şekilde ders modülleri hazırlanmıştır. Üniversite 1 ve 2 eğitimi 240 kredilik ders olarak planlanmıştır. Uzaktan Eğitim ile bu bölümün üniversite 1 ve üniversite 2 derslerini alabilirisiniz. Veya dönem arası koşulsuz olarak (IELTS notu talep edilmeksizin) anlaşmalı

  Temmuz 30, 2020
 • IELTS ve OET dil kursu için başvurun

  Binlerce öğrencinin ve sağlık personelinin hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları IELTS ve OET puanını elde etmelerine yardımcı olmaktan gurur duymaktayız. Şimdi nitelikli öğretmenlerimiz ile İngiltere’den evlerinize bağlanarak veya İngiltere’deki kurs merkezimizde sizleri ağırlayarak hem İngilizcenizi geliştirin hem de IELTS ve OET’de hedeflediğiniz skora kolayca  ulaşın. DEVAMI

  Temmuz 29, 2020
 • Arsenal FC’de Futbol Eğitimi

  Resmi Arsenal FC futbol antrenörleri ile İngilizcenizi ve futbol becerilerinizi zirveye taşıyın ve profesyonel futbol arenasında kendinizi kanıtlama şansı elde edin.

  Temmuz 29, 2020
Call Now +90 505 786 22 46
× WhatsApp Call